Belvoir Fruit Farms to cordiale (syropy owocowe) produkowane od lat w Anglii w tradycyjny sposób:

  • bez barwników i zagęszczaczy

  • bez sztucznych aromatów i konserwantów

  • bez polepszaczy smaku

  • bez dodatku “wypełniaczy” (np. syropu glukozowego)

  • z dodatkiem wyciskanego lub tłoczonego soku owocowego

Cordiale Belvoir Fruit Farms idealnie nadają się do przygotowywania naturalnych lemoniad lub owocowych ponczy, a także jako dodatki do drinków, deserów i dań.

 

Historia:

Historia marki Belvoir rozpoczęła się w kuchni Mary Manners, żony założyciela, Lorda Johna Mannersa. Mary wykorzystywała rosnące w ogrodach zamku Belvoir kwiaty bzu, by przygotowywać popularne w Anglii cordiale, czyli naturalne syropy owocowe. Jej wyroby stały się tak popularne wśród sąsiadów, że w 1984 roku Lord John Manners zaczął je sprzedawać w małych ilościach do lokalnych sklepików.

Pod koniec lat 80-tych popularność produktów pozwoliła na zwiększenie ilości smaków o inne owoce, które rosły na farmach w okolicach Belvoir – wykorzystywana była do tego stara francuska prasa winiarska. Przywiązanie do korzystania tylko ze świeżych owoców i brak jakichkolwiek „polepszaczy” sprawił, że produkty Belvoir szybko zyskały uznanie w całej Anglii.

Obecnie firma prowadzona jest przez syna Państwa Manners i pozostaje wierna zasadom, które pozwoliły jej na rozwój – korzysta tylko z najlepszych składników takich jak truskawki z hrabstwa Kent, cytryny z Sycylii, żurawina znad Bałtyku czy kwiaty bzu z własnych ogrodów w Leicestershire – co pozwala tworzyć najlepsze i najbardziej naturalne napoje w Wielkiej Brytanii i na świecie. Cordiale idealnie nadają się jako baza do robienia naturalnych i pysznych lemoniad (4-5 litrów z jednej butelki 0.5 litra), gorących, bezalkoholowych ponczy lub jako syropy smakowe do drinków, deserów lub dań.

Lokalizacja:

Belvoir Fruit Farms znajduje się w pięknej wiosce w Lincolnshire w cieniu historycznego zamku Belvoir.

Zobacz nasze produkty:

Belvoir - naturalne bazy do lemoniad

Imbir / Ginger

28.00 

Belvoir - naturalne bazy do lemoniad

Limonka / Lime

28.00 
Bestseller

Belvoir - naturalne bazy do lemoniad

Kwiat Bzu / Elderflower Cordial

28.00