Zmiana świata poprzez picie herbaty? Na pewno możesz w tym pomóc! Tylko najlepsze składniki z całego świata trafiają do naszych herbat. Spróbuj zarówno klasyków jak i oryginalnych mieszanek idealnych na różne sytuację. Wszystkie herbaty ChariTea są wegańskie oraz pochodzą z certyfikowanych, organicznych hodowli. Każda z nich jest również Fairtrade, co oznacza, że świadomie płacimy wyższe stawki za składniki, dzięki czemu rolnicy uprawiający je dostają godną zapłatę za swoją pracę.

Dodatkowo 45 groszy z każdego sprzedawanego opakowania trafia na konto naszej fundacji, która dodatkowo wspiera społeczności rolników inwestycjami socjalnymi. Dzięki temu od 2010 roku udało nam się już zebrać 7 milionów euro, które jest inwestowane w rozwój lokalnych społeczności.

Nasza strona korzysta z plików cookies ("ciasteczek") w celach statystyki, zachowania ustawień oraz reklamy. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie plików cookies na swoim komputerze możesz w swojej przeglądarce określić warunki ich przechowywania