Szklane słomki dla gastronomii to idealne rozwiązanie dla lokali starających się walczyć z zanieczyszczeniem spowodowanym plastikiem, a jednocześnie szukających rozwiązania pozwalającego zapewnić klientowi bardziej elegancką formę podania napoju od słomek jednorazowych.
 
Wyprodukowane w Niemczech z myślą o gastronomii, nasze słomki przystosowane są do ponad 5000 cykli używania i mycia w zmywarkach i wyparzarkach profesjonalnych. Zastosowanie specjalnego szkła SCHOTT odpornego na uderzenia i zmiany temperatury, oraz precyzyjny proces produkcji, sprawiają, że nasze słomki są gotowe na intensywne użytkowanie w gastronomii a także całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.
 
Dzięki wykonaniu ze szkła, nasze słomki są łatwiejsze w czyszczeniu od słomek metalowych, nie reagują z żadnymi płynami, nie pozostawiają metalicznego posmaku oraz są w 100% hipoalergiczne. W porównaniu do słomek wielorazowych są natomiast tańsze (zwracają się już nawet po 30 użyciach) a także bardziej eleganckie i ekologiczne.

Czy wiesz że?

Każdego dnia na świecie zużywa się trzy miliardy plastikowych słomek. To ekwiwalent 3 milionów kilogramów plastiku, który w większości nie jest recyklingowany. Przeciętna słomka jest używana przez 15 minut i następnie wyrzucana, podczas gdy rozkład plastiku zajmuje od 300 do 500 lat. Po plastikowych torbach i butelkach, słomki są najczęściej znajdywanym śmieciem w oceanach.

Dlaczego warto wybrać szklane słomki?

  • Wytrzymałe – nasze słomki wykonane są ze specjalnego szkła SCHOTT, dzięki czemu są odporne na uderzenia oraz zmiany temperatury
  • Dla gastronomii – nasze słomki zaprojektowane są pod intensywne wykorzystanie w gastronomii – każda z nich może przejść 5000 cykli mycia i używania
  • Łatwe do czyszczenia – nasze słomki bez problemu umyjesz w zmywarce lub wyparzarce. Dzięki temu, że są przeźroczyste widzisz dokładnie, którą słomkę trzeba ew. dodatkowo oczyścić od środka.
  • Ekologiczne – dzięki wielokrotnemu użyciu oszczędzasz obciążenia środowiska kosztem produkcji i transportu słomek jednorazowych.
  • Oszczędne – nasze słomki zwracają się już nawet po 30 użyciach w porównaniu do jednorazowych słomek biodegradowalnych
  • Eleganckie – plastikowa słomka to jak picie z plastikowego kubka – zaskocz swoich gości eleganckimi słomkami ze szkła
  • Jakość – wszystkie nasze słomki wyprodukowane są w Niemczech z zastosowaniem najwyższych standardów produkcji.
  • Smak – szkło, w przeciwieństwie do innych materiałów, nie reaguje z żadnymi płynami i nie wpływa na smak
  • Hipoalergiczne – klienci mogą być uczuleni na materiał z którego wykonane są słomki – np. nikiel zawarty w słomkach metalowych. W przypadku szkła nie ma takiego problemu.

Szklane słomki - ekologiczne i wytrzymałe

Profesjonalny wycior do słomek

15.00 
PROMOCJA

Szklane słomki - ekologiczne i wytrzymałe

Szklana słomka – 23 cm (50 sztuk)

382.00 
PROMOCJA

Szklane słomki - ekologiczne i wytrzymałe

Szklana słomka – 15 cm (50 sztuk)

359.50 

Szklane słomki - ekologiczne i wytrzymałe

Szklana słomka – 23 cm

8.49 

Szklane słomki - ekologiczne i wytrzymałe

Szklana słomka – 15 cm

7.99